O_firmie.html

iPhone, iPod Touch, iPad są nazwami handlowymi firmy Apple i zostały użyte wyłącznie w celach identyfikacji produktów.

Copyright © 2009-2013 by ANTiSoftware. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odkryj tajemniczy świat wróżb azteckich! Horoskop aztecki daje Ci wyjątkową szansę poznania pradawnej wiary w przeznaczenie, która przez stulecia kształtowała życie ludów zamieszkujących obszar prekolumbijskiej Mezoameryki. Przepowiednie i horoskopy zawarte w programie nie są wymyślone: bazują na autentycznych cyklach kalendarzowych z czasów sprzed hiszpańskiej konkwisty i oryginalnych źródłach pisanych. Odsłaniają przed Tobą złożoną sztukę przepowiadania przyszłości rozwiniętą przez wspaniałą cywilizację.


Zgodnie z wierzeniami Azteków każdym dniem rządzi specyficzna konfiguracja kosmicznych sił, które wpływają na życie na Ziemi. Rytualny kalendarz pozwala odkryć ten nadnaturalny wpływ – przekonaj się więc, jaki czeka Cię los wyznaczony przez datę Twoich narodzin!


Jak najlepiej wykorzystać pomyślną wróżbę wynikającą z korzystnego dnia narodzin? Jaki jest najlepszy moment na zawarcie małżeństwa czy założenie własnego biznesu? Co zrobić, by odwrócić niepomyślne przepowiednie? Jak odmienić zły los? Horoskop aztecki przynosi odpowiedzi na te pytania.


Wybrane funkcje:

  1. -daty urodzin i rocznic są automatycznie importowane z Kontaktów, byś miał je pod ręką w programie – odkryj przeznaczenie osób z Twojej rodziny i przyjaciół!

  2. -W dołączonej Pomocy znajdziesz krótkie wprowadzenie do elementów kalendarza AztekówAplikacja dotarła do pierwszego miejsca wśród płatnych aplikacji w polskim App Store w kategorii LifeStyle - dziękujemy wszystkim, którzy zakupili Horoskop Aztecki. W Meksyku w analogicznej kategorii program był na miejscu trzecim.


O programie pisano m.in. na myapple.pl (http://www.myapple.pl/czytaj.php?id=118923), myiphone.com.pl (http://forum.myiphone.com.pl/aztec-horoscope-v1-0-t7199.html), appleblog.pl (http://appleblog.pl/polskie-programy-aztec-horoscope-na-iphone) oraz altconnect.pl (http://altconnect.pl/portal/pl/home/aktualnosci/19-polskie-aplikacje-dla-iphone-cz-ii).